क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी,रुपन्देही सम्बद्ध जवस मोर्चाहरुको भेला सम्पन्न

बुटवल : क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी,रुपन्देही सम्बद्ध जवस मोर्चाहरुको भेला सम्पन्न भएको छ । शनिबार बुटवलको पार्टी कार्यलयमा क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी निकट क्रान्तिकारी युवा संगठन, क्रान्तिकारी महिला संगठन र अखिल नेपाल क्रान्तिकारी ट्रेड युनियन महासंघहरुको संयुक्त भेला सम्पन्न गरेको हो ।

भेलामा प्रमुख अतिथि क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी,नेपालका केन्द्रीय कार्यलय सदस्य तथा ५ नम्बर प्रदेश संगठन समिति ईन्चार्ज प्रेम सुवेदी,विशेष अतिथि ५ नम्बर प्रदेश संगठन समिति संयोजक अटल,केन्द्रीय सचिवालय सदस्य तथा रुपन्देही जिल्ला ईन्चार्ज तिलक, केन्द्रीय सदस्य हुकुम,केन्द्रीय सदस्य तथा पाल्पा जिल्ला ईन्चार्ज ज्वाला,केन्द्रीय सदस्य तथा रुपन्देही जिल्ला संयोजक लक्ष्मिकान्त न्यौपाने,पाल्पा जिल्ला संयोजक दिग्दर्शन, पार्टी केन्द्रीय सल्लाहकार सदस्य सँन्जिव कुमार,अखिल क्रान्तिकारीका केन्द्रीय कार्यलय सदस्य तथा लुम्बिनी प्रदेश संगठन समिति ईन्चार्ज दिपक बिष्ट,अखिल (क्रान्तिकारी) का केन्द्रीय सचिवालय सदस्य तथा लुम्बिनी प्रदेश संगठन समितिका संयोजक नवीन खड्का,क्रान्तिकारी महिला संगठन नेपाल कि लुम्बिनी प्रदेश संगठन समिति सहसंयोजक बिमा भट्टराई लगायतको उपस्थिति थियो भने कार्यक्रमको अध्यक्षता अखिल नेपाल क्रान्तिकारी ट्रेड युनियन महासंघका केन्द्रीय सदस्य भिमलाल काफ्लेले गर्नु भएको थियोे ।

संचालन अखिल नेपाल जनजाति महासंघका केन्द्रीय सदस्य राजु भुजेल तथा स्वागत मन्तव्य दिपा सिटौलाले गर्नु भएको थियो ।

Blanqui

Blanqui

Web Developer

सेयर गर्नोस्

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

छुटाउनु भयो की ?