क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपाल र नेकपा(मशाल) बीच पार्टी एकता मे दिवसमा हुने

क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपालका अध्यक्ष मोहन वैद्य ‘किरण’ र नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (मशाल)का महासचिव सन्त बहादुर नेपालीले आज एक संयुक्त प्रेस–वक्तव्यमार्फत क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपाल र नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (मशाल)बीचको पार्टी एकता गर्ने लामो समयदेखि पार्टी एकताका लागि चलिरहेको वार्ता प्रक्रियालाई अव यही २०८१ वैशाख १९ गते ऐतिहासिक मे दिवसका अवसरमा पार्टी एकताको घोषणा गर्ने निर्णयमा पुगेको जानकारी दिइएको छ ।

वक्रव्यमा यो अवसरमा विश्वका र नेपालका शोषित उत्पीडित जनसमुदायमा खुसी व्यक्त गर्दै साथै अन्य क्रान्तिकारी व्यक्तित्व, समूह र पार्टीलाई एकता प्रक्रियामा अबद्धता र योगदानका लागि विशेष अपीलसमेत गरिएको छ ।
संयुक्त प्रेस–वक्तव्यको पूर्ण पाठ तल दिइएको छ :

जन बिहानी

जन बिहानी

सेयर गर्नोस्

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

छुटाउनु भयो की ?