क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टीले गर्याे नगरपालिका प्रशासकिय अधिकृत पौडेललाई कारबाही

News Political

बर्दिया : बर्दियाको बाँसगढी नगरपालिका प्रशासकिय अधिकृत कमल प्रसाद पौडेललाई क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपाल बर्दियाले कारबाही गरेकाे छ ।

राज्यको रकम हिनामिना गरेको कुरा जनगुनासो आएपछी क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपालको विशेष अनुसन्धान पश्चात एकजना कर्मचारीबाट १ लाख ३५ हजार रुपैयाँ लिएको सप्रमाण सहित फेला पारेपछि साेमबार  कारबाही  गरेकाे  जिल्ला पार्टीकाे दाबी छ ।

साथै महिला कर्मचारीहरु प्रति गलत नियत राखेर बोल्ने, नगरमा हुने हरेक सामान खरिदमा आर्थिक चलखेल गर्ने लगाएतका आर्थिक र सांस्कृतिक विचलन देखिएपछी उनलाई पार्टीका कार्यकर्ताले समातेर अख्तियारमा बुझाउने सर्तमा प्रहरीलाई बुझाएको बताएकाे छ।

https://www.facebook.com/watch/?v=314959424245495

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *