१६ महिना पछि रिहा भए नेकपा नेता सुनिल

Political

काठमाण्डाै :  नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका नेता  सुनिल १६ महिनापछि  जेल मुक्त भएका छन् । १६ महिना अघि २०७७ साल मंसिर ७ गते झापाबाट पक्राउ परेका  सुनिल आइतबार रिहा भएका हुन् ।

मोरङ जिल्ला अदालतले उनलाई  हातहतियार तथा खरखजना मुद्धामा एक वर्ष ४ महिनाको कारागारा सजाय र १५ हजार जरिवाना तोकेको थियो ।

अदालतको फैसला अनुसार १ वर्ष ४ महिना जेल भुक्तान गर्दै १५ हजार जरिवाना समेत बुझाएर उनी आइतबार रिहा भएका हुन् । जिल्ला आदालत मोरङले गएको पुस ९ गते उक्त फैसला गरेको थियो । फैसला अनुसार आइतबार १५ हजार ६ सय रुपैयाँ जरिवाना तिरेर उनी रिहा भएका हुन ।

उनलाई जनपत्रकार संगठन नेपालले खुल्ला आकाशमा स्वागत गरेको छ । प्रदेश १ मा जारी आधारभूत पत्रकारिता तालिममा जनपत्रकार संगठन नेपालका केन्द्रीय संयोजक शेरबहादुर विश्वकर्माले खादा र अविर लगाएर स्वागत गरेका हुन् ।

उक्त स्वागत कार्यक्रममा मोरङ जिल्ला सेक्रेटरी नरेश, जनपत्रकार संगठनका केन्द्रीय सदस्य शोभराज बराल, केन्द्रीय सदस्य तथा प्रदेश १ का संयोजक आलोक लिम्बु, सुदर्शन पाण्डेसहित तालिममा उपस्थिति सबै प्रशिक्षार्थीले अभिनन्दन गरेका थिए ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *