सुदर्शनद्वारा राजबन्दीहरूसंग भेटघाट

Political

चैत्र १,२०७८ । नवदर्शन

काठमाण्डाै – नेकपा सचिवालय सदस्य हेमन्तप्रकाश ओली सुदर्शन ले नख्खुस्थित कारागारमा रहेका राजबन्दिहरूसंग भेटघाट गर्नुभएकाे छ ।

भेटका क्रममा राजबन्दिहरूले सरकार र आफनाे पार्टिबीच ३ बुदे सहमति भएकाे १ बर्ष बितिसक्दा पनि आफुहरूकाे रिहाइमा ढिलाइ भइराखेकाे प्रति जिज्ञासा राखेका थिए ।  जवाफमा सुदर्शनले आफुहरू त्यसप्रति गम्भिर रहेकाे तथा शिघ्र रिहाइकाे लागि प्रयत्नशिल रहेकाे जानकारी दिनुभयाे । साथै पार्टिप्रति बिश्वस्त रहन तथा क्रान्तिकारिहरूले कठिन परिक्षा  धैर्यताका साथ पार गर्नुपर्ने धारणा राख्नुभयाे । त्यस्तै भेटकाे क्रममा बन्दिहरूकाे बसाइ तथा स्वास्थ्यकाे बारेमा समेत नेता सुदर्शनले चासाे राख्नुभएकाे थियाे ।

प्रतिबन्धका क्रममा पक्राउ भइ बिभिन्न झुट्ठा मुद्दामा नख्खु  कारागारमा रहेका  ७ जना राजबन्दिहरू छुट्न बाँकी छन । झण्डै ३ बर्षदेखि  उनीहरू बन्दि अबस्थामा छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *